Ekonomi

Atatürk Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü ile ETSO ‘Sektörel İşbirliği Alanları Çalıştayı’ Gerçekleştirildi

Atatürk Üniversitesi İİBK Kamu Yönetimi Dairesi Başkanlığı ile Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ‘Sektörel İşbirliği Alanları Çalıştayı’ düzenledi.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası adına Meclis Üyeleri İsmail Suci ve Nuhi Aydoğdu, Genel Sekreter Kürşat Karagöl, İş ve Endüstri İlişkileri Uzmanı Mehmet Yarbaşı, ETSO KOSGEB Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen ‘Sektörel İşbirliği Alanları Çalıştayı’na katıldı. (ETSO) Toplantı Salonu. Temsilci Edanur İspirli, 35. Meslek Komitesi Başkanı ve TMMOB Şehir Plancıları Odası Erzurum Temsilcisi Tarık Yıldırım, Atatürk Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyeleri; Doç.Dr. Salih Börteçine Avcı, Doç. Tuna Batuhan, Dr. Öğretim Üyesi Adnan Karataş, Araştırma Görevlileri Tuba Salman ve Şuheda Altınok.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2023-2026 Stratejik Planı kapsamında Üniversite-Sanayi işbirliği faaliyetleri çerçevesinde düzenlenen ‘Sektörel İşbirliği Alanları Çalıştayı’nda, bu konuda neler yapılabileceğine dair protokol hazırlanmasına karar verildi. Atatürk Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü müfredatının örgün eğitim boyunca iş hayatına uyarlanması.

“‘Sektörel İşbirliği Alanları Çalıştayı’ tamamlandıktan sonra katılımcılara katılım belgeleri verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu